Ziua Porților Deschise FEAA din data de 2 aprilie 2020 se amână!
Detaliile referitoare la noua dată vă vor fi comunicate ulterior.
 Va mulțumim pentru înțelegere!

Facultatea de Economie și de Administrare a Afacerilor (FEAA) din cadrul Universității de Vest din Timișoara, cea mai prestigioasă instituție de învățământ superior economic din regiunea de Vest a României vă invită la evenimentul ”Ziua Porților Deschise la FEAA (ZPD 2020)” .

Evenimentul va avea loc joi 2 aprilie 2020 la sediul  Facultăţii de Economie şi de Administrare a a Afacerilor ( Adresa: str. J.H. Pestalozzi, nr.16, Timișoara). Elevii de liceu sunt invitați împreună cu profesorii și părinții lor să viziteze standurile celor 6 departamente FEAA pentru a cunoaște oferta educațională:

1.Departamentul  Contabilitate și Audit

2.Departamentul  Economie și Modelare Economică

3.Departamentul Finanțe

4.Departmentul  Management

5.Departamentul Marketing și Relații Internaționale

6.Departamentul Sisteme Informaționale pentru Afaceri

Program 2 aprilie 2020

• Primirea participanţilor și prezentare FEAA (Sala P02, Parter FEAA)
  • Tur ghidat de studenții voluntari la sediul FEAA: Minds Hub (primul hub studenţesc din România) și  Atelierul Google Digital (Sala P04, parter FEAA)
  • Vizitarea standurilor celor 6 departamente FEAA (Parter FEAA- târg ofertă educațională FEAA)