Claudiu BRÂNDAȘ

Program consultații:

Educație

• Specializare posdoctorală
    ASE Bucuresti si UBB Cluj-Napoca, domeniul "Stiinte economice", aria "Guvernanta in societatea bazata pe cunoastere".
  • Studii doctorale
    Universitatea Babes-Bolyai din Cluj-Napoca, Facultatea de Stiinte Economice si Gestiunea Afacerilor, domeniul "Cibernetica si statistica economica".
  • Specializare / Documentare
    Stagiu de documentare pentru doctorat la Nottingham Trent University, Nottingham Business School.
  • Studii masterale
    Universitatea de Vest din Timisoara, Facultatea de Stiinte Economice, specializarea "Expertiza contabila si evaluari de intreprinderi".
  • Studii postuniversitare
    Universitatea de Vest din Timisoara, Facultatea de Matematica si Informatica, specializarea "Informatica distribuita".
  • Studii universitare
    Universitatea de Vest din Timisoara, Facultatea de Stiinte Economice, specializarea "Contabilitate si Informatica de Gestiune"."

Arii de interes științific

Profilul profesional