Comunicare și negociere în afaceri

Programul postuniversitar urmărește să satisfacă cerințele de formare și perfecționare a abilităților de comunicare, negociere şi  adoptare a deciziilor de marketing în sfera afacerilor în vederea atragerii şi fidelizării clienţilor unei organizaţii.

Adresabilitate: Programul postuniversitar se adresează absolvenților care au finalizat cu diplomă cel puțin studiile universitare de licență sau echivalente, care derulează activități de administrare și management la nivelul organizaţiilor sau doresc această formă de perfecționare profesională.

Durata (ore): 279 ore (54 ore curs, 18 ore seminar, 189 ore activități practice)

Nr. minim de cursanți: 15 persoane

Director de program: Conf. univ. dr. Renata NIȚU-ANTONIE – Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.