Customer Relationship Officer @ ING Timisoara Republicii

| Publicat în: Oferte locuri de muncă

Candidatul ideal

Daca stii despre tine ca:

-Ai studii in domeniul economic;

-Stii sa lucrezi in Word, Exel, Power Point si Outlook;

-Relationezi si comunici foarte bine cu oricine;

-Stii sa imbini lucrul in echipa cu atingerea obiectivelor individuale;

-Iti place sa interactionezi cu clientii si ai experienta anterioara intr-un rol similar.

Vino in echipa ING Office Timisoara Republicii.

Te asteapta:

-Experiente de invatare centrate pe competente precum comunicare si negociere;

-O organizatie orientata catre clienti si pasionata de idei indraznete;

-Colegi veseli si ambitiosi, gata oricand sa te ajute.

Descrierea jobului

Misiunea ta:

-Sa fii un ambassador al produselor si serviciilor ING Bank

Ce vei face in acest rol?

-Promovezi produsele si serviciile bancare ale ING Bank destinate persoanelor fizice;

-Participi activ la realizarea target-ului de vanzari si la atingerea obiectivelor calitative;

-Oferi consultanta clientilor si ii sprijini in realizarea operatiunilor.

Descopera ING

ING Romania este parte a ING Group, institutie financiara internationala de origine olandeza care ofera servicii bancare si de management al activelor unui numar de peste 84 milioane de clienti individuali, companii si institutii din peste 40 de tari din Europa, America de Nord, Asia si Australia. Infiintat de oameni cu aspiratii inalte si spirit vizionar, ING continua sa atraga oameni de acelasi calibru: oameni cu initiativa, optimism si deschidere fata de schimbare. Inainte de a fi o banca suntem o companie care se defineste prin viziunea, valorile si echipa sa. Ne reinventam si gasim modalitati noi de a incuraja oamenii sa fie cu un pas inainte.

Noi suntem ING.

Persoana de contact:

Camelia Neagoe

Manager ING Office Timisoara Republicii

Tel: 0742357595