Procedura sesiune online A-I si B-I 2021/2022

Conform Procedurii privind desfășurarea online a evaluării cunoștințelor studenților în sesiunile A-I și B-I aferente anului universitar 2021-2022 în cadrul Facultății de Economie și de Administrare a Afacerilor, studenții care nu au posibilitatea de a participa la sesiunea de examene în regim online din motive tehnice (lipsa unui calculator/laptop, lipsa conexiunii stabile la internet etc.) au dreptul să solicite, printr-o cerere depusă online, la secretariatul facultății, susținerea probelor examenelor de la sediul Facultății de Economie și de Administrare a Afacerilor, în același format stabilit de cadrele didactice și în aceeași perioadă prevăzută de structura anului universitar și de programarea examenelor la nivelul FEAA.

Astfel, studenții care nu dispun de echipament TIC necesar pentru susținerea online a examenelor de acasă și doresc să susțină aceste examene folosind laboratoarele informatice ale FEAA, vor transmite această solicitare la Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. (menționând data și ora examenului) până cel târziu vineri, 14.01.2022, ora 12.00.

Link Procedura sesiune online

procedură