Examen de finalizare studii | septembrie 2022

Examenul de licență aferent sesiunii septembrie 2022 va avea loc la sediul FEAA în data de 9 septembrie 2022, conform unei programări prealabile care va fi afișată pe site-ul facultății.

Examenul de disertație aferent sesiunii septembrie 2022 va avea loc la sediul FEAA în data de 12 septembrie 2022, conform unei programări prealabile care va fi afișată pe site-ul facultății.

Vă rugăm să aveți în vedere faptul că:

• pentru studenții de la ciclul de studii universitare de licență, termenul de depunere online a lucrărilor de licență (încărcare în secțiunea finală în platforma de e-learning Moodle) este 1 septembrie 2022;
  • pentru studenții de la ciclul de studii universitare de masterat, termenul de depunere online a lucrărilor de disertație (încărcare în secțiunea finală în platforma de e- learning) este 4 septembrie 2022.

Vă mulțumim și vă dorim mult succes!

exam.lic., exam.dis.