Examen de finalizare studii 2022 (licență și masterat)

Examen de finalizare studii 2022 (ciclul de studii universitare de licență și masterat)

Examenul de licență va avea loc la sediul FEAA în data de 11-12 iulie 2022, conform unei programări prealabile care va fi afișată pe site-ul facultății.

Examenul de disertație va avea loc la sediul FEAA în data de 13-14 iulie 2022, conform unei programări prealabile care va fi afișată pe site-ul facultății.

Vă rugăm să aveți în vedere faptul că:

- pentru studenții de la ciclul de studii universitare de licență, termenul de depunere online a lucrărilor de licență (încărcare în secțiunea finală în platforma de e-learning Moodle) este 3 iulie 2022;

pentru studenții de la ciclul de studii universitare de masterat, termenul de depunere online a lucrărilor de disertație (încărcare în secțiunea finală în platforma de e-learning) este 5 iulie 2022.

Platforma de e-learning Moodle va fi blocată din acest punct de vedere (posibilitatea de încărcare a lucrărilor de licență și disertație în secțiunea finală) de către serviciul de suport tehnic UVT-FEAA la expirarea acestor termene.

Vă mulțumim și vă dorim mult succes!

exam.lic., exam.dis.