Competiția Globală pentru Antreprenoriat DREAM CHASERS

| Publicat în: Evenimente extracuriculare

Competiția Globală pentru Antreprenoriat DREAM CHASERS - Participare GRATUITĂ și certificat pentru studenții din întreaga lume (in limba Engleza).

Informatii despre competitie

Pentru toți studenții: Transformați-vă ideea în realitate!

Ai o idee de business? Ești pregătit să-ți transformi visele antreprenoriale în realitate? Aceasta este șansa ta să strălucești!

Pregătește-te să înveți, să prezinți, să inovezi și să revoluționezi lumea cu ideile tale strălucite. Aceasta nu este o competiție obișnuită; este rampa de lansare către succes!

🚀 Îmbunătățește-ți ideea inovatoare de afacere care are potențialul de a transforma industrii și de a captiva lumea.

🌟 Toți participanții vor beneficia de ghidare și mentorat GRATUIT de la antreprenori experimentați, experți din industrie și lideri de afaceri de succes.

💡 Participă la sesiuni de formare care te vor dota cu abilitățile și cunoștințele necesare pentru a-ți aduce ideea la viață.

💰 Ai acces la investitori potențiali și capitaliști de risc care caută cu nerăbdare să investească în următorul mare proiect.

🏆 Concurează pentru șansa de a câștiga finanțare inițială și resurse pentru a-ți începe călătoria antreprenorială ca niciodată înainte.

🌐 Conectează-te cu indivizi de aceeași factură, construiește parteneriate valoroase și extinde-ți rețeaua în ecosistemul antreprenorial.

🌌 Experimentează viitorul prezentărilor cu o oportunitate unică de a-ți prezenta ideea de afaceri într-un spațiu metaverse inovator!

Înregistrează-te acum pentru a-ți asigura locul în competiție.

Persoană contact:

Dr2. Bogdan Marculescu, PhD, DBA, MBA